ارتودنسی ثابت دندان ها

ارتودنسی

ارتودنسی

درمانهای ارتودنسی به منظور برقراری نظم دندانها و بهبود روابط فكی انجام می شود. با این درمان، نه تنها به زیبایی بیشتر دست پیدا می كنیم، بلكه می توانیم از طریق منظم تر شدن دندانها به رعایت بهداشت كمك نموده و از پوسیدگی های بیشتر كه برا اثر نامرتبی ها و درهم بودن آنها ممكن است پدید آید جلوگیری كنیم. این درمان با قرار گرفتن دندانها در محل مناسب و بهبود روابط فكی، علاوه بر فواید بالا سبب تلفظ بهتر حروف و كلمات توسط بیمار و نهایتا حضور موثرتر او در جامعه به دلیل افزایش اعتماد به نفس وی می شود.

بخش تخصصی مشكلات فك و صورت

مشكلات فك و صورت از جمله مشكلاتی هستندی كه بخشی از فراد جامعه با آن دست به گریبان هستند. آسیب به فك و صورت طی حوادث، عادات غلط مانند ساییدن و فشردن دندانها بر روی یكدیگر و نیز مشكلات مادرزادی فك و صورت، مانند جلو یا عقب بودن فكها نسبت به یكدیگر بدلیل رشد نامتناسب می توانند منجر به برزو درد در ماهیچه های جویدن و مرتبط با مفصل فكی شوند، مثلا حین جویدن غذا، گردن درد، سردرد، اختلالات خواب و مواردی نظیر آن شوند.

مراجعه به متخصص ارتودنسی و درمان به موقع این مشكلات می تواند به ارتقا كیفیت زندگی فرد كمك كند. گاهی درمان مشكلات فكی باید با كمك جراحی صورت گیرد كه در این موارد درمان ارتودنسی به كمك جراح آمده تا نتایج جراحی فك به بهترین شكل حاصل شود.

بخش تخصصی ارتودنسی بزرگسالان

امروزه با نو آوری هایی كه در زمینه ارتودنسی صورت گرفته، می توان اینگونه ادعا كرد كه درمان ارتودنسی دیگر مختص كودكان نیست بلكه بزرگسالان نیز می توانند برای برخورداری از دندانهایی سالم، منظم و زیبا از این درمان بهره مند شوند.

از سوی دیگر با انواع مختلف وسایل ارتودنسی می توان سلایق مختلف را مد نظر قرار داد، حتی كسانی كه تمایل ندارند این وسایل در داخل دهان نمود ظاهری چندانی داشته باشد كه این امر از طریق بهره گیری از ارتودنسی نامرئی صورت می گیرد.

مشاوره آنلاینتو همین الان رزرو کن

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

بخش تخصصی ارتودنسی كودكان

ارتودنسی یكی از تخصص های دندانپزشكی است كه تمركز آن بر روی تشخیص و درمان مشكلات و بی نظمی های ظاهری دندانها و ناهنجاریهای فكی است. نتایج درمان ارتودنسی می تواند خارق العاده باشد: لبخند زیبا، دندانهای سالم،و از همه مهمتر بهبود كیفیت زندگی فرد.

ارتودنسی پیشگیری و یا ارتودنسی كودكان قادر است بسیار ساده تر از دوران بزرگسالی مشكلات دندانها و فك ها را برطرف نماید زیرا در دوران كودكی می توان از قدرت رشد آنها كمك گرفت و از سوی دیگر مشكلات دندانها هنوز به مرور زمان وخیم تر نشده اند بنابر این می توان آسانتر آنها را برطرف نمود.

ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی رشته تخصصی دندانپزشکی است که به تشخیص، پیشگیری و درمان ناهنجاری های دندانی و صورت می پردازد. در کلینیک ما در شهریار، انواع درمان های ارتودنسی، از جمله بریس های سنتی و الاینر های شفاف را برای کمک به بیماران برای دستیابی به لبخند صاف و جذاب ارائه می دهد.

تیم ارتودنسی ما بسیار با تجربه هستند و با هر بیمار در تمامی مراحل درمان همکاری نزدیکی دارند تا یک برنامه درمانی دقیق و موفقیت آمیز ایجاد کنند که در نهایت بهترین نتایج ممکن را به همراه داشته باشد.

ایمپلنت


دریافت نوبت آنلاین

"*" indicates required fields

YYYY slash MM slash DD