ایمپلنت دندان: استاندارد طلایی در جایگزینی دندان از دست رفته

ایمپلنت دندان: استاندارد طلایی در جایگزینی دندان از دست رفته

ایمپلنت دندان: استاندارد طلایی در جایگزینی دندان از دست رفته

 

ایمپلنت دندان ها در مورد گزینه های جایگزینی دندان شما استاندارد طلایی محسوب می شوند.  پس از بهبودی ایمپلنت ، تاج دندان ساخته شده از روکش سرامیکی و متناسب با دندان های طبیعی شما به کاشت دندان متصل می شود. حالا شما یک جایگزین مناسب برای دندان از دست رفته دارید! چرا کاشت دندان بهترین گزینه برای جایگزینی دندان از دست رفته محسوب می شود؟

 

کاشت دندان به شما این امکان را می دهد تا استخوان فک خود را بازسازی کنید

برخلاف سایر روش های دندانپزشکی ترمیمی هنگام از دست دادن دندان ، ایمپلنت های دندانی به شما این امکان را می دهد که استخوان فک بازسازی شود. هنگام از دست دادن دندان ، بدن با جبران مجدد استخوان فک فضای خالی ریشه دندان از دست رفته را جبران می کند. هنگامی که شما برای جایگزینی دندان از دست رفته خود روش کاشت دندان را انتخاب می کنید ، ایمپپلنت استخوان فک را برای رشد سالم و قوی تحریک می کنید تا از “ریشه دندان مصنوعی” جدید پشتیبانی کند.  بازسازی استخوان فک نه تنها عملکرد فک را بهبود می بخشد ، بلکه می تواند چهره شما را نیزجوانتر نشان دهد!ایمپلنت دندان بدون روکش

بیشتر بخوانید
اگر من به طور مرتب مسواک می زنم و نخ دندان می کشم ، آیا هنوز هم به جرم گیری دندان نیاز دارم؟

ایمپلنت دندان همانند دندان های طبیعی شما به نظر می رسد

کاشت دندان این مزیت را دارد که کاملا شبیه دندان های طبیعی شما باشد. با قرار گرفتن تاج دندان روی کاشت دندان شما ، دیگران نمی توانند تاج دندان شما را از سایر دندان های شما تشخیص دهند. ایمپلنت دندان کاملا طبیعی به نظر می رسد. به دلیل این که تاج بر روی ایمپلنت دندان قرار دارد ، از ایمنی بیشتری نیز برخوردار می باشد و به شما این امکان را می دهد با خیال راحت مواد غذایی را بجوید ، صحبت کنید و لبخند بزنید. یکی دیگر از مزایای ایمپلنت های دندانی این است که بر خلاف دندان های طبیعی شما نمی توانند حفره ایجاد کنند!

 

ایمپلنت دندان ریسک کمتری دارد و حدود 95٪ احتمال موفقیت دارد

یکی از دلایل اصلی این که ایمپلنت دندان به عنوان بهترین گزینه جایگزینی دندان در نظر گرفته می شود ، میزان موفقیت این روش درمانی می باشد. میزان موفقیت ایمپلنت های دندان بالای 95٪ می باشد. این بدان معنی می باشد که برای اکثر بیماران ایمپلنت دندان یک روش دندانپزشکی بسیار موفقیت آمیز می باشد. به ندرت اتفاق می افتد که بدن ایمپلنت های دندان را باز پس بزند ، زیرا در کاشت دندان از مواد تیتانیومی یا سرامیکی که زیست سازگار می باشد. ریشه مصنوعی دندان هنگام بهبودی بدن با استخوان فک پیوند می خورد.(منبع)

ایمپلنت درمان طلایی

انواع روش های ایمپلنت دندان برای جایگزینی دندان از دست رفته

 

اگر چندین دندان طبیعی یا حتی تمام دندان های طبیعی خود را از دست باشید ، می توانید از کاشت دندان برای بازگرداندن زیبایی و سلامت لبخند خود استفاده کنید. تعدادی از گزینه های کاشت دندان شما شامل موارد زیر می باشد:

بیشتر بخوانید
کاشت دندان در کودکان

شمای سه بعدی ایمپلنت

پل دندان مبتنی بر ایمپلنت:

پل دندان مبتنی بر ایمپلنت زمانی استفاده می شود که دندانپزشک شما یک ایمپلنت دندان قرار می دهد و از پل برای بازیابی چندین دندان از دست رفته پشت سر هم استفاده می شود.

استفاده از 4 ایمپلنت دندان :

اگر تمام دندان های طبیعی خود را از دست داده اید ، ممکن است بین چهار تا شش ایمپلنت دندان برای هر فک نیاز داشته باشید و دندان های مصنوعی خود را به آنها متصل کنید.

کاشت مینی دندان:

کاشت مینی دندان برای دندان های کوچکتر مانند دندان های جلویی ایده آل می باشد. کاشت مینی دندان ممکن است گزینه مناسبی برای درمان افرادی می باشد که استخوان فک محدودی دارند و نمی توانند از کاشت دندان سنتی استفاده کنند.

گذاشتن روکش ایمپلنت

از دندانپزشک خود در مورد کاشت دندان سوال کنید

اگر یک یا چند دندان طبیعی خود را از دست داده اید ، ایمپلنت های دندان استاندارد طلایی برای بازگرداندن لبخند شما به زیبایی قبلی خود محسوب می شود. از دندانپزشک خود بخواهید تا در مورد کاشت دندان اطلاعات بیشتری به شما بدهد!

منابع:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5774056

https://www.aaid.com/about/Press_Room/History_and_Background.html

Types of Implants & Techniques


دریافت نوبت آنلاین

"*" indicates required fields

YYYY slash MM slash DD

اطلاعات نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید