خمیر دندان بنفش ترند جدید سفید کردن دندان

اگر تا به حال با دندان هایی که به اندازه کافی سفید نیستند دست و پنجه نرم کرده اید، شما را درک می کنیم. تمایل به سفید کردن دندان هایی که زرد یا تیره به نظر می رسند چیز جدیدی نیست. اما خمیر دندان بنفش یک محصول جدید است. بله شما آن را درست خواندید. خمیر دندان بنفش. ممکن است این جدیدترین علاقه در محصولات سفید کننده دندان در خانه باشد که به بازار آمده است.

نکات کلیدی:

 • خمیر دندان بنفش می تواند دندان ها را تقریباً بلافاصله پس از استفاده سفیدتر نشان دهد.
 • این شامپو با استفاده از تئوری های مشابه شامپو بنفش برای موهای بلوند ساخته شد.
 • فناوری تصحیح رنگ از تئوری رنگ برای درخشندگی دندان های شما استفاده می کند.
 • خمیر دندان بنفش حاوی مواد ساینده یا مواد سفید کننده خشن نیست.
 • ممکن است دندان های طبیعی و همچنین ترمیم های دندان را درخشان کند.

بنابراین، بیایید ببینیم که چه چیزی خمیر دندان بنفش را منحصر به فرد می کند، علم پشت آن و اینکه آیا باید آن را امتحان کنید.

خمیر دندان بنفش چیست؟

خمیر دندان بنفش چیست؟

خمیر دندان بنفش خمیر دندانی با رنگ بنفش است. از تئوری مشابهی با شامپو بنفش ساخته شده است. این شامپو از رنگ های بنفش برای مبارزه با رنگ های برنجی یا زرد در موهای بلوند یا پلاتینی استفاده می کند. همین مفهوم برای تولید خمیردندان بنفش استفاده شد که به پوشاندن رنگ های زرد دندان کمک می کند.

خمیر دندان بنفش از چیزی که برندها به آن فناوری تصحیح رنگ می‌گویند برای درخشان‌تر نشان دادن دندان‌ها استفاده می‌کند. شرکت های تولید کننده خمیردندان از رنگ های مصنوعی مورد تایید FDA استفاده می کنند تا رنگ آبی مایل به بنفش به خمیر دندان بدهد.

بیشتر بخوانید
دندان درد در ارتودنسی

فناوری تصحیح رنگ با یک ابزار ساده و علمی چرخه رنگ شروع می شود. بنفش دقیقاً در مقابل زرد در چرخه رنگ قرار دارد و آنها را به رنگ های مکمل تبدیل می کند. بر اساس تئوری رنگ ها، هنگامی که رنگ های مکمل با هم مخلوط می شوند، سفید یا سیاه ایجاد می کنند. افسوس، رنگ بنفش در این خمیر دندان، رنگ زرد دندان را خنثی می کند و باعث می شود دندان ها روشن تر و سفیدتر به نظر برسند.

مشاوره آنلاینتو همین الان رزرو کن

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

آیا خمیر دندان بنفش واقعاً کارایی دارد؟

مانند هر محصول دیگری، می‌خواهید قبل از شروع کار بدانید که آیا این محصول کارایی دارد یا خیر. خمیر دندان بنفش یک محصول سفید کننده معمولی نیست. اکثر خمیردندان های سفیدکننده از ترکیبی از پراکسیدها و مواد ساینده برای پاک کردن لکه ها از روی دندان استفاده می کنند. این روش ها ممکن است خطرات زیر را افزایش دهند:

 1. زبر کردن سطوح دندان
 2. ضعیف شدن مینای دندان
 3. شکستن ترمیم ها
 4. رنگ آمیزی روی و اطراف ترمیم ها
 5. افزایش حساسیت

خمیر دندان بنفش متفاوت عمل می کند. از رنگ برای تغییر ظاهر لکه های روی دندان شما استفاده می کند. بنابراین، در واقع لکه ها را از بین نمی برد یا دندان های شما را تغییر نمی دهد. رنگ به سادگی یک کاربرد موضعی است که به طور موقت باعث سفیدتر دیده شدن دندان ها می شود.

خمیر دندان بنفش: مارک های رایج

خمیر دندان بنفش: مارک های رایج

بسیاری از برندهای خمیر دندان بنفش در بازار هستند. اکثر آنها از فناوری تصحیح رنگ مشابه برای روشن کردن لبخند شما استفاده می کنند. بنابراین، اجازه دهید دو تا از محبوب ترین مارک ها را بررسی کنیم.

سرم خمیر دندان بنفش رنگ Hismile V34

از نظر فنی، Hismile یک خمیر دندان نیست، بلکه یک سرم بنفش است. شما آن را روی مسواک خود قرار می دهید، درست مانند خمیر دندان و مسواک زدن معمولی. سرم قرار نیست جایگزین خمیر دندان معمولی شما شود، اگرچه می توانید انتخاب کنید. سرم Hismile به گونه ای طراحی شده است که بهترین عملکرد را با درمان های سفید کننده آنها دارد.

 • در اینجا رایج ترین دلایلی که افراد از سرم Hismile استفاده می کنند آورده شده است:
 • ممکن است این توانایی را داشته باشد که لکه های زرد دندان شما را از بین ببرد.
 • از دو رنگ محلول در آب استفاده می کند که می تواند تقریباً هر سایه زرد را اصلاح کند.
 • به تعادل رنگ های گرم و سرد در دندان های شما کمک می کند.
 • بدون پراکسید
بیشتر بخوانید
تغییر رنگ لمینت دندان

خمیر دندان پرایمر سفید کننده طبیعی دندان POPWHITE

این خمیر دندان برای جایگزینی خمیر دندان معمولی شما طراحی شده است. سایر محصولات Popwhite برای استفاده با خمیر دندان پرایمر و افزایش اثرات سفید کنندگی در دسترس هستند. هر محصول از همان فناوری بنفش استفاده می کند.

در اینجا رایج ترین دلایلی که چرا مردم محصولات بنفش پاپ وایت را انتخاب می کنند آورده شده است:

 • روی دندان ها، روکش ها و روکش های طبیعی کار می کند.
 • بدون فلوراید، سولفات یا مواد شیمیایی.
 • دم کرده با روغن نارگیل و نعناع.

هنگامی که سفید کننده و پرایمر با هم استفاده می شوند ممکن است به سفید شدن دندان ها تا 4 درجه کمک کند.

نظرات مشتریان از خمیر دندان بنفش

مشاوره رایگان سلامت دندان

برای دریافت مشاوره در خصوص سلامت دهان و دندان با ما در ارتباط باشید.

نظرات مشتریان از خمیر دندان بنفش

اگرچه تحقیقات بیشتری برای خمیر دندان بنفش مورد نیاز است، اما این محصولات ادعاهای بزرگی برای قدرت سفید کنندگی خود دارند. و به لطف رسانه های اجتماعی، مردم تجربیات خود را پس از استفاده از این محصولات جادویی به اشتراک می گذارند. در اینجا چیزی است که می توانید هنگام استفاده از خمیر دندان بنفش انتظار داشته باشید:

 • رنگ های مصنوعی ممکن است کمی رنگ لب ها و زبان را تغییر دهند. با این حال، به سرعت محو می شود.
 • اثرات سفید کنندگی ممکن است بلافاصله پس از مسواک زدن قابل توجه باشد.
 • خمیر دندان های بنفش نسبت به سایر محصولات سفید کننده ملایم تر به نظر می رسند زیرا از مواد خشن تری استفاده نمی کنند.
 • اثرات موقتی بود و در طول یک روز محو شد.

عوارض و خطرات خمیر دندان بنفش

خمیر دندان های بنفش از فناوری تصحیح رنگ بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن استفاده می کنند. مواد شیمیایی و ساینده، خطرات کمی برای واکنش های نامطلوب وجود دارد. اما اگر آلرژی شناخته شده ای به رنگ یا رنگ های خوراکی دارید، قبل از استفاده حتماً مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید. همچنین دستورالعمل های ارائه شده توسط سازنده را به دقت بخوانید و دنبال کنید تا خطرات احتمالی را به حداقل برسانید.

بیشتر بخوانید
سفید کردن دندان در خانه با استفاده از روش های طبیعی

مقایسه خمیر دندان بنفش با سایر محصولات سفید کننده

اگرچه خمیر دندان بنفش یک عامل سفید کننده در نظر گرفته می شود، اما چندین تفاوت قابل توجه وجود دارد. خمیر دندان بنفش از فناوری تصحیح رنگ برای سفیدتر نشان دادن دندان ها استفاده می کند. نتایج موقتی هستند و بین چند ساعت تا یک روز دوام دارند.

اصلاح رنگ خود رنگ دندان را تغییر نمی دهد. درعوض، ذرات رنگی ریز موجود در خمیردندان به طور موقت رنگ های زرد مینای دندان را پوشانده و باعث سفیدتر به نظر رسیدن دندان ها می شود. با ادامه فعالیت های عادی مانند خوردن و نوشیدن، تغییر رنگ محو می شود. بنابراین، اکثر برندهای خمیر دندان بنفش استفاده از خمیردندان را 1 تا 2 بار در روز توصیه می کنند. این به طولانی شدن اثر تصحیح رنگ کمک می کند.

مزایای خمیر دندان بنفش

مزایای خمیر دندان بنفش

 • غیر تهاجمی
 • از هیچ گونه مواد شیمیایی یا عوامل خشن استفاده نمی کند
 • حساسیت ایجاد نمی کند
 • تغییر رنگ فوری پس از مسواک زدن و آبکشی
 • خطر جزئی عوارض جانبی
 • ممکن است ترمیم ها را نیز درخشان کند
 • مضرات خمیر دندان بنفش
 • نتایج موقتی هستند

رنگ های بنفش و آبی می توانند برای مدت کوتاهی پس از استفاده لب ها و زبان را لکه دار کنند. از آنجایی که تصحیح رنگ فقط روی تن های زرد کار می کند، سایر تغییر رنگ ها تحت تأثیر قرار نمی گیرند. خمیر دندان بنفش ممکن است مد بعدی سفید کننده باشد، اما اگر به دنبال یک راه حل سریع و ساده هستید، باید آن را امتحان کنید. مزایا بیشتر از معایب است و با خطرات جزئی عوارض جانبی، چرا به آن فرصت ندهید؟ خمیر دندان بنفش ممکن است سریع‌ترین راه برای سفیدتر کردن دندان‌هایی باشد که تا به حال امتحان کرده‌اید.


دریافت نوبت آنلاین

"*" indicates required fields

YYYY slash MM slash DD

اطلاعات نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید