بلچینگ دندان یکی از بهترین روش های سفید کردن و زیبایی دندان ها است که علاوه بر بهداشت دهان و دندان باعث زیبا تر شدن  لبخند شما میباشد.

 باید توجه داشت که بلیجینگ دندان باید در مراکز دندانپزشکی و توسط دندانپزشک انجام شود.

اگر می خواهید سفیدی دندان هایتان را در مدت بیشتری حفظ نمایید حتما باید مراقبت های بعد از بلیچینگ دندان را رعایت کنید. بلیچینگ هم مانند تمام اعمال زیبایی نیاز به مراقبت دارد.

مراقبتهای بعد از بلیچینگ دندان

حساسیت دندان ها ۱ الی ۳ روز بعد از بلیچینگ طبیعی است که می توانید از خمیر دندان های ضد حساسیت استفاده نمایید و از خوردن و آشامیدن غذاهای بیش از حد گرم و یا سرد خودداری نمایید. و همچنین می توانید از قرص های مسکن مناسب برای دردهای موقت دندان استفاده کنید. اگر دچار هرگونه حساسیت های شدید و یا طولانی مدت شدید، حتما با دندانپزشک خود در میان بگذارید.

 لثه های خود را با آب گرم شستشو و ماساژ دهید تا با تسریع خون رسانی در لثه هر گونه التهاب احتمالی ایجاد شده را کاهش دهیم.

  بهتر است  تا ۴۸ ساعت بعد از بلیچینگ دندان ها از تماس طولانی مدت مواد و خوراکی های دارای رنگ دانه  با دندان ها پرهیز کنیم و در صورت مصرف دهان خود را شستشو دهید

بعد از بلیچینگ باید به بهداشت دهان و دندان توجه بیشتری داشت و نوشیدن زیاد  قهوه و چای پر رنگ ، کشیدن سیگار، استفاده زیاد از نوشابه های رنگی و عدم توجه به بهداشت دهان و دندان، از عواملی هستند که باعث می شوند دندان هایتان پس از بلیچینگ ، به رنگ اولیه خود باز گردند.


دریافت نوبت آنلاین

"*" indicates required fields

YYYY slash MM slash DD