دربارهِ کلینیک دندانپزشکی آرمانی

معرفی کلینیک دندانپزشکی آرمانی

کلینیک تخصصی دندانپزشکی آرمانی یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی واقع در شهریار است که در راستای خدمت رسانی به هموطنان عزیز مطابق بااستانداردهای روز دنیا از سال 1394 با همکاری دندانپزشکان مجرب ، متخصصان دندانپزشکی و اساتید دانشگاهی شروع به فعالیت نموده است. ما به عنوان بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهریار با بکارگیری بهترین و مرغوبترین مواد دندانپزشکی سعی در ارتقاء کیفیت خدمات درمانی در جهت حفظ و بهبود سلامتی مراجعین محترم داریم. بر این اساس با افتخار و اطمینان کامل، تمامی خدمات دندانپزشکی خود را بصورت تضمینی و با گارانتی واقعی به مراجعین ارائه می کنیم.

قرارگیری کلینیک دندانپزشکی آرمانی در مرکز شهر شهریار دسترسی به این مرکز را برای همشهریان و نیز شهرستان های همجوار آسان کرده است، همچنین نزدیک بودن این کلینیک به ایستگاه مرکزی تاکسی و اتوبوس شهریار ( ۱۰۰ متر ) و وجود ۳ پارکینگ عمومی در شعاع ۵۰ متری این کلینیک، رفت و آمد را برای کلیه مراجعین آسان کرده است .

درباره ما کیلنیک دندانپزشکی آرمانی

در گذشته ساکنین غرب استان تهران جهت دریافت خدمات تخصصی دندانپزشکی ناچار به مراجعه به کلان شهرهایی مثل تهران و کرج بودند و به تبع آن این امر برای این بیماران صرف زمان و هزینه بالایی را به همراه داشت. در حال حاضر کلینیک دندانپزشکی آرمانی این امکان را فراهم کرده است تا کلیه ساکنین شهریار، اندیشه، شهرقدس، ملارد و . . .  همشهریان گرامی بتوانند بدون صرف زمان و هزینه های رفت آمد مسافت طولانی به راحتی درمان های تخصصی دندانپزشکی را با اطمینان خاطر انجام دهند .

کلینیک دندانپزشکی آرمانی شهریار بابکارگیری بهترین و مرغوبترین مواد دندانپزشکی و استفاده ازجدیدترین تجهیزات دندانپزشکی شامل موتورهای جراحی پیشرفته ، موتورهای روتاری جهت انجام دقیق درمان ریشه تخصصی دندان ها ، دستگاه لیزری جراحی لثه (جراحی های بدون خونریزی ) ، دستگاه دیجیتال با دوز اشعه بسیار کم جهت تهیه گرافی های دندانپزشکی و . . . سعی در ارتقاء کیفیت خدمات دندانپزشکی در شهریار و شهر های اطراف دارد. کلینیک دندانپزشکی آرمانی در جهت حفظ و بهبود سلامتی مراجعین محترم تلاش می کند. بر این اساس با افتخار و اطمینان کامل کلیه خدمات دندانپزشکی خود را بصورت تضمینی ارائه می کند.

 

مجموعه دندانپرشکی آرمانی مجهز به CSR (Central Sterilization Room) اتاق مرکزی استریل می باشد. با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و مورد تایید وزارت بهداشت تجهیز شده است . به شما تجربه ای امن و آسوده از دندانپزشکی را می دهد .

 

دربارهِ خدمات کلینیک دندانپزشکی آرمانی

کلینیک دندانپزشکی آرمانی با همکاری متخصصین رشته های مختلف دندانپزشکی آماده ارائه کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی به مردم شریف غرب تهران می باشد که به اختصار به این خدمات اشاره می کنیم :

دندانپزشکی کودکان و نوجوانان : این مجموعه با همکاری متخصصین دندانپزشکی اطفال و دستیاران مجرب و همچنین دارا بودن اتاق و یونیت مجزا و مخصوص اطفال بهترین محیط را برای درمان های دندانپزشکی کودکان دلبند شما فراهم کرده است.

ترمیم و زیبایی: در کلینیک دندانپزشکی آرمانی انجام انواع ترمیم های همرنگ و غیر همرنگ و بازسازی تاج دندان بصورت روتین انجام می پذیرد، همچنین خدمات تخصصی دندانپزشکی زیبایی نظیر طراحی لبخند ، بلیچینگ ( سفید کردن دندان ها ) ، کامپوزیت ونیر و لمینیت های سرامیکی توسط متخصصین ترمیم و زیبایی آرمانی انجام می شود و تجربه ای دلپذیر از لبخندی جدید را برایتان به ارمغان می آورد .
جراحی فک و صورت : در کلینیک دندانپزشکی آرمانی با حضور متخصص جراحی فک و صورت انجام بسیاری از جراحی های تخصصی دندانپزشکی به راحتی و به بهترین شکل انجام می شود، از جمله جراحی ایمپلنت دندان، جراحی دندان عقل نهفته ، جراحی پیوند استخوان ، سینوس و . . .

پروتز های دندانی : حضور متخصص پروتزهای دندانی در هر کلینیک دندانپزشکی ضروری است و کلینیک دندانپزشکی آرمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست ، متخصص پروتز های دندانی نقش حیاتی در ساخت و تحویل روکش های ایمپلنت دارند ، همچنین ساخت پروتز های متحرک نظیر مانند دست دندان کامل، پارسیل کروم کبالت و . . . از خدماتی است که می توانید از متخصص پروتز های دندانی دریافت کنید .

درمان ریشه : در دندانپزشکی بسیاری از دندان ها به دلیل شرایط ریشه دندان ، مکان دسترسی و . . . نیاز به درمان توسط متخصص درمان ریشه دارند، ما در کلینیک دندانپزشکی آرمانی با همکاری متخصصین این رشته قادر به درمان این نوع از دندان ها نیز می باشیم و بیماران را از مراجعه به تهران و کرج برای درمان ریشه تخصصی بی نیاز کرده ایم .

پریو ( بیماری های لثه ) : متخصص جراحی لثه با حضور خود در کلینیک و انجام جراحی های مورد نیاز بیماران به رفع التهابات لثه و مشکلات ناشی از آن کمک شایانی به کاهض اثرات مخرب این بیمارب کرده است همچنین متخصص پریو با انجام جراحی های افزایش طول تاج دندان ها جهت رفع عارضه لبخند لثه ای با مقاصد زیبایی ، بیماران بسیاری را در داشتن لبخندی زیباتر کمک کرده اند .

ارتودنسی : ارتودنسی یکی از مهمترین شاخه های تخصصی دندانپزشکی می باشد که طیف گسترده ای از مراجعین را شامل می شود. کلینیک آرمانی با همکاری متخصصین ارتودنسی توانسته است از روزهای ابتدای تاسیس خود تا کنون بیماران بسیاری را که با نامرتبی دندان ها و ناهنجاری های فکی دست و پنجه نرم می کردند را با موفقیت درمان کند و کارنامه خوبی را از خود به جای بگذارد.
وجود همزمان چند دندانپزشک و نیز دندانپزشک خانم و آقا در هر شیفت کاری این امکان را برای مراجعین محترم به ویژه بانوان گرامی فراهم آورده کرده است تا توسط دندانپزشک مد نظر معاینه شوند و از خدمات کلینیک دندانپزشکی آرمانی بهره مند شوند .

مشاوره با پزشکان و کارشناسان کلینیک دندانپزشکی آرمانی از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۲۱ بصورت حضوری امکانپذیر است. امکان مشاوره و اخذ وقت بصورت آنلاین با کارشناسان کلینیک در هر ساعتی از شبانه روز برای بیماران مهیا است.